YORGAN BATTANİYE YIKAMA

ankara-yorgan-yıkamaBattaniye ve yorganlar özel battaniye ve yorgan yıkama makinelerinde, şampuan ile, durulanır, yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte yapıldıktan sonra kapalı kurutma bölgelerimizde kurutulur. Daha sonra itinayla ambalajlanıp sizlere teslim edilir.  Yorgan yıkama kalite ve tecrübe gerektiren bir iştir. Yılların verdiği deneyimimizle ve tecrübeli çalışanlarımızla sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Yorgan temizleme işlemi öncelikle üstünde çıkartılması zor lekeler varsa, özel leke çıkarma işlemi uygulanır. Renk verme sorunu var ise ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama uygulaması yapılır.

Yorgan yıkama uygulamasında yün yorgan, pamuk yorgan, saten yorgan, vb yorgan çeşitleri bulunmaktadır. Ayrı ayrı yıkama yöntemleri kullanılarak yıkanmaktadır. Yorgan ve battaniyeler makinelerde tek tarafa doğru sıkılma işlemi yapıldığından, yorganda ve battaniyelerde bozulma ve buruşma gibi problemler olmamaktadır. Bunun beraberinde dikkat edilen diğer konu da yorganlar birer birer yıkanmaktadır. Yani müşterimizin yorganı diğer müşterinin yorganı ile aynı anda yıkanmamaktadır. Bizin için insan sağlığı ilk planda olmaktadır.

ÖZBULUT HALI YIKAMA

Ankara halı yıkama, koltuk yıkama, Yastık yorgan yıkama, yerinde halı yıkama hizmeti veren firmamız uygun fiyatları ve kaliteli yıkama hizmeti ile hizmetinizdedir. Kalite bir halı yıkama hizmeti için tüm Ankara’dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir