Sincan Halı Yıkama

sincan-halı-yıkamaSincan Halı Yıkama olarak hijyen ve dezenfekte konusunda duymuş olduğunuz ihtiyaçlara ve sorularınıza anında, güvenilir. Doğru ve ekonomik çözümler sunarak memnuniyetinizi önde tutmaya gayret gösteriyoruz. Firmamıza gelen her türde halıyı aynı itinayla ve oranla özel tekniklerle itina ile temizlemekteyiz. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz güven ve memnuniyet ile sektörde yerimizi en iyi biçimde muhafaza etmekteyiz.

Halılarınızın dokusunu korumak en ön vermiş olduğumuz kural. Dokularını korurken en hijyenik şekilde yıkanmalarını sağlamaktayız. Son kontrollerini en iyi biçimde yapıp her hangi bir sorun olursa yıkama işlemini bir kez daha yapıyoruz. Sonuç önce bizden onay almalı. Zamanınız ve bütçenizin dostuyuz gelin beraber çalışalım. Memnun müşteri listemize sizde dahil olun .

Ankara Sincan Halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama ve halı yıkama konusunda her zaman en üstün hizmet anlayışı için bize ulaşınız…

Halı temizleme firması olmak elbette bir sorumluluk ister bizler bütün sorumluluklarımızın bilincindeyiz . .
Sincan Halı Yıkama firması pek çok referansı ve tavsiye müşterileriyle Sincan Ankara halkına hizmet sunmaktan mutluluk duyar.

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ

Halılarımıza günlük yaşamda devamlı üstünde durduğumuzdan toz birikmektedir. Bu biriken toz alerjik olarak insana büyük zararlar vermektedir.

  • Aynı zamanda astım, bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlara çok daha büyük etkiler yapabilmektedirler.
  • Toz ve kir biriken halılar günlük yaşamda üzerine bastığımız için kir ve tozlara halının sert ve sıkışık diplerine hapseder.
  • Evde kullanmış olduğumuz halı yıkama makineleri ve süpürgeler bu kirden kurtulmanızda size yardımcı olamazlar.
  • Evde yapmış olduğumuz temizlik sadece halının üst yüzey kısmında ki kirleri temizler başka da bir yardımı olmaz.

Halınızda oluşan çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamız bünyesinde halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler yardımıyla bütünüyle hijyenik olarak temizlenmektedir. Bu yapılan işlem tamamı ile uzman olmasından dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden bedava dağıttığı olarak alınır.

Tamamen profesyonel kadromuz ve son teknolojiye uygun makineleriniz vasıtasıyla temizlik işleminiz yapılır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ankara genelinde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama konusunda hizmet almak için aşağıda ki numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0555 146 06 75

Eposta: ankaraozbulutyikama@gmail.com

Adres: Andiçen mahallesi. Gülhane Sok. Numara: 11/10 Sincan / Ankara

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU