Elvankent Halı Yıkama

Elvankent halı yıkamaElvankent halı yıkama hizmetlerimiz denilince halı yıkamanın zahmet isteyen bir iş olduğu ve bu temizlik işlemlerine rağmen halılarınızın kısa süre sonra bir kez daha kirlendiğini görürüsünüz. Profesyonel firmalar bu konu da sizlere hizmet veriyor ve çok uygun rakamlar eşliğinde alacağınız söz konusu hizmetler doğrultusunda sizler de ilk günkü temizliği ve parlaklığı ile halılarınızı teslim alabilirsiniz.

Profesyonel firmalar daha çok teknolojik ürünler ile halılarınıza müdahale ediyor ve bu müdahaleler doğrultusunda halılarınız çok daha mükemmel bir görünüme kavuşuyor. Halılarınızı elde yıkamak yerine bu işi hakkını yaparak veren firmaları seçimi yapabilirsiniz ve unutmayın halılarınız düzenli temizlik ile beraber çok daha uzun ömürlü olacaktır.

Halılar en çok kirlenen ve en çok zarar gören ürünler içerisinde yer almakta. Halı yıkama hizmetlerimiz çeşitlilik göstermektedir. Halı tiplerine göre kirlilik oranı da artıyor ve kolay bir örnekle bunu açıklayacak olursak eğer; sert yapılı halıların temizlenmesi çok daha kısa sürer fakat yumuşak tüylü halılar kiri en iyi biçimde hapsederek diplerde saklar.

Günlük halı temizliği yapıyor olsanız bile bu kirlere ulaşmanız ve ayrıntılı bir temizlik yapmanız olanaklı değildir. Halılar daimi olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları için daha sık temizleme hizmeti ister fakat bunu ilkel yollarla yani elde yıkama gibi işlemler ile yapmanız sizlere çok da fayda sağlamaz! Elvankent Halı yıkamanın önemi hakkında internet üstünde pek çok makale yer almakta fakat pek çok makalede günlük temizliğin yeterli olacağı yazıyor.

Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez.

Elvankent Yerinde Halı Yıkama

Ücretsiz servis olanaklarından faydalanarak halınızın halı yıkama fabrikasına getirilerek temizlenmesini sağlayabileceğiniz gibi acil durumlarda da yerinde halı yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Evde ve işyerlerinde halı yıkama uygulaması yapabilmekte olan ekibimiz ve otomatik halı yıkama makinelerimiz kısa sürece steril bir alan yaratarak, yaşam alanınızda huzurlu zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Yere monte edilmiş halı türleri ve hemde evde kullanılacak olan standart halılar için de geçerli olan yerinde Elvankent halı yıkama hizmetimiz, halılarınızın bitkisel deterjanlarla temizlenerek size ve çevrenizdeki canlılara zarar vermeyecek şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Özellikle alerjik fonksiyonları olan malzemelerden uzak durarak, buharlı bir temizlik uygulamasıyla yaşam sahasının çok fazla suya ve sıcaklığa maruz kalmadan temizlik işleminin tamamlanması sağlanır.

Evde ve iş yerlerine yapılacak olan temizlik işlemi için istediğiniz zaman diliminde randevu alarak, ister mesai saatleri için de isterseniz mesai saatleri dışında temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. % 100 nitelikli ve hijyenik bir temizleme hizmeti sağlayacak olan firmamız, adresinize gelerek bütün temizlik işlemlerini yerine getirecektir.

Elvankent  Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk, stor perde ve yere monte edilmiş olan halılar için uygulanan yerinde temizleme hizmetimiz kapsamında, adresinize uzman bir ekip yönlendirilerek kısa sürece işlem yapılması temin edilmektedir. Yerinde halı yıkama hizmetinin beraberinde, koltuk takımlarının temizlenmesi, stor perde yıkama ve yorgan battaniye temizliği hizmetlerimizden de anında faydalanabilirsiniz. Hem bedava dağıttığı servis seçeneğiyle evinizden alınarak hem de direkt adresinizde işlem yapılarak % 100 temiz ve steril bir hayat alanı olanağı sizlere sunulacaktır.

Nitelikli temizlik için kullanılan bir koltuk ve halı yıkama makineleri buharlı yıkama fonksiyonu sayesinde halıların içerisine yerleşmekte olan maytların ölmesini hemde kurutma aşamasında bütünüyle ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvenilir ve steril bir temizleme hizmeti için firmamız daima yerinde temizlik ve adrese bedava dağıttığı servis olanakları sağlayarak, işinizi kolaylaştıracak temizlik metotları geliştirmektedir. Sizlere daima yardım edecek ve bitkisel deterjanlarla hem eşyalarınızı hem de sağlığınızı koruyacak temizlik metotlarıni uygular, kısa sürece eşyalarınızı ilk günkü kadar temizlenmiş bir biçimde sizlere teslim eder.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ankara genelinde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama konusunda hizmet almak için aşağıda ki numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0555 146 06 75

Eposta: ankaraozbulutyikama@gmail.com

Adres: Andiçen mahallesi. Gülhane Sok. Numara: 11/10 Sincan / Ankara

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU