Yenikent Halı Yıkama

yenikent halı yıkamaAnkara Yenikent halı yıkama hizmetlerimiz kapsamında, halılarınızın güzel, dayanıklı, sağlıklı ve uzun ömürlü olması için en önemli faktör halı temizliğidir. Halınızın temiz, sağlıklı ve uzun ömürlü olması için yıkamada kullanılacak olan temizlik maddeleri ve makineleri nitelikli olmalıdır. Böylelikle halılarınız uzun ömürlü olur ve değerini kaybetmez. Halılarınız muhakkak sağlıklı yerlerde yıkanmalıdır.

Firmamız senelerdir sizlere bu hizmeti vermektedir. Amacımız sizlere çok daha iyi bir hizmet sunmak ve sizleri halı temizliği konusunda memnun etmektir. Bunun için bütünüyle bilgisayarlı ve oldukça gelişmiş teknolojiyle üretilen makinelerde size hizmet sunmaya çalışmaktayız. Bu makinelerle bildiğiniz halı yıkamalardan çok üstün bir gerçek temizlik elde etmek imkânını sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

10 senelik deneyimimizle birlikte olağanüstü kuvvetli toz alma ünitesi, yıkama ve kurutma ünitesi ile emsalsiz bir halı temizliği elde edebiliyoruz. Kullandığımız temizlik malzemeleri nitelikli olup gerçek halı yıkama şampuanlarıdır. Sizlere güvenilir, hızlı, mükemmel bir hizmet vermek için 365 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

ANKARA YENİKENT YORGAN YIKAMA

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar değerli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Ankara Yenikent Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Fakat yorgan temizleme işlemi halı yıkama uygulaması gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullanmış olduğumuz çamaşır makinalarının daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılıyor.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan evvel var ise çıkartılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme sorunu var ise ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak halı yıkama uygulaması yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gerekli olan bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir.

Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa muhakkak problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar paketlenir ve adresine teslimi yapılır. Servis esnasında hijyene çok özen göstermekteyiz. Yorgan yıkama uygulamasınin de kendi arasında yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, saten yorgan yıkama gibi çeşitlere ayrılır ve ayrı yıkama teknikler kullanılarak yıkanmaktadır.

ANKARA YENİKENT BATTANİYE YIKAMA

Özbulut Halı Yıkama olarak evlerinizde kullanmış olduğunuz her çeşit battaniye çeşitlerini; evinizden alıyoruz. Battaniye yıkama uygulaması için önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlamaktayız daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Sanayi tipi çamaşır Makineleri yardımı ile yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekân kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda bütünüyle nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp paketleyerek evinize teslim ediyoruz.

ANKARA YENİKENT KOLTUK YIKAMA

Çağımızda Yenikent halı yıkamanın bir sektör haline gelmesi münasebeti ile ve halı yıkama talebinin yüksek olması sebebiyle halı yıkamanın artık makinalarla yapılma mecburiyeti ortaya çıkmıştır. Bu nedenle yeni halı yıkama yöntemleri geliştirilmiş ve teknolojiden maksimum ölçüde istifade etme mecburiyeti ortaya çıkmıştır.2000 senesini müteakiben ülkemizde otomatik halı yıkama makinaları halı sıkma makineleri (santrfüj) toz alma makineleri ,bir endüstri halini almıştır.

Firmamız müşterilerine çok daha iyi ve hızlı hizmet verebilme misyonu ile yola çıktığından bütün bu teknolojik yenilikleri yakın takibe alarak müşterilerinin hizmetine sunma çabası içinde olmuştur .Fabrikalarımızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmış hem de kapasitemizi geliştirmede birinci derecede etkili olmuştur .

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ankara genelinde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama konusunda hizmet almak için aşağıda ki numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0555 146 06 75

Eposta: ankaraozbulutyikama@gmail.com

Adres: Andiçen mahallesi. Gülhane Sok. Numara: 11/10 Sincan / Ankara

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU