KOLTUK YIKAMA

Yıkama sırasında koltuklarınıza, kanepelerinize, oturma gruplarınıza ya da çekyatlarınıza hiçbir zarar gelmemekle beraber, koltuk temizleme deterjanlarımız bütünüyle organik olup içinde sağlığa hiç bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Dört mevsim koltuk temizleme hizmeti verebilmenin gururu içindeyiz. Yaz / kış demeden 7/24 senenin her günü size bir telefon kadar yakın olan firmamızla iletişim kurup koltuklarınızı, oturma guruplarınızı ve yataklarınızı yıkatabilirsiniz.

Yerinde Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Koltuk yıkama işleminin bitmesinden sonra, koltukların bütünüyle kuruması birkaç saat sürerken. İşlem ise, birkaç saatten bir güne kadar uzayabilmektedir. Koltuklarınızın sünger boyutları, de monte işlemine ihtiyaç duyup duymadıkları koltuk temizleme süresi üstünde belirleyicidir. Yerinde yıkama işlemi bir hayli avantaj sağlamaktadır. Hem zamanınız hem de enerjiniz bu yolla kaybolmamakta ve koltuklarınız oldukça hijyenik ve pratik bir biçimde temizlenmiş olmaktadır.

Ülkemizde ev eşyaları bir hayli önem verilen ürünlerdir. Özellikle kadınlarımız için çok önemli bir yerde bulunan eşyaların en önemlisi şüphesizki aile yaşamının büyük bir kısmının geçtiği salondaki eşyalardır. Ancak bu eşyalara gösterilen bu özen ara sıra negatif sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bunun nedeni ise uygun koltuk temizleme metotları konusundaki bilgisizliktir. Bir koltuğun kumaş, sünger yapılarına uygun olmayan temizleme metotları hem bazı lekelere sebep olmakta, hem kumaş görünümünün görüntüsünü bozmakta hem de koltuğun kullanım ömrünün kısalmasına sebep olur. Örneğin W temizleme kodlu bir koltuk kumaşı su esaslı bir temizlik maddesiyle temizlenmeliyken S kodlu bir kumaş susuz şekilde yumuşak temizleme çözücü ile temizlenmelidir. Koltuk yıkama videyosu izleyerek öğrenilebilecek bir iş değildir. Usta – çırak ilişkisinin en değerli olduğu sektörlerden biridir.

ÖZBULUT HALI YIKAMA

Ankara halı yıkama, koltuk yıkama, Yastık yorgan yıkama, yerinde halı yıkama hizmeti veren firmamız uygun fiyatları ve kaliteli yıkama hizmeti ile hizmetinizdedir. Kalite bir halı yıkama hizmeti için tüm Ankara’dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir