Etimesgut Halı Yıkama

etimesgut hali yikamaEtimesgut uzman halı temizleme hizmetinde en çok müşteri yorumuna sahip markamız Özbulut Halı Yıkama ile halılarınızı yenilemeye hazır mısınız? Artık halı halı kaybolmasına, gittiği gibi gelmesine, yırtılmasına ve gecikmeye bir son veriyoruz. Halılarınızı teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz.

Kilim, döşeme, şilteler için doğa dostu ve toksik içermeyen temizleme solüsyonu ile uzman halı yıkama temizleme hizmetleri veriyoruz.

ETİMESGUT HALI YIKAMA SERVİSİ

Servislerimiz tarafından halı yıkama merkezimize getirilen halılarınız, evvela cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Sonrasında temizliği sağlanır.

Halılar evlerimizin olmazsa olmaz temel eşyası. Bu şekilde hayatımızda önemli yeri olan halıların bakımı ve temizliği de en az deseni, modeli ve kalitesi kadar önemlidir. Onun için halı yıkama firmamızı da halılarımıza en az bizim kadar önem veren bir halı yıkıma firmasına teslim etmeliyiz. Halılarımızın temizliği evimizin hijyeni açısından çok önemli bir rol oynar.

Onlarca hatta yüzlerce Etimesgut halı yıkamacı aracılığı ile hizmet almış olabilirsiniz. Halı temizleme merkezimizde hijyen kurallarının tamamına riayet edilerek halı temizliği işlemleri gerçekleşir. Onlarca fırçası ya da en pahalı makineler yerine ayak sağlığınıza ve halınızın yapısına uygun makineler kullanılır. Yaz ve kışın yıkama kapasitesine sahip firmamız kış aylarında kapalı fan odalarımızda kurutma işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

HALI YIKAMA KRİTERLERİMİZ

Etimesgut halı yıkama olarak biz, kıymetli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için, gereken yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına sizin en yakın yardımcınız olmak için daima sizlerin en yakınında bulunmaktan onur duyuyoruz.​

Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet sunmak biz Etimesgut Halı Yıkama için son derece önemlidir. 7×24 4 mevsim yaz kış alanında uzman ekip ve ekipmanlarımız ile size en yakın yine Etimesgut Halı Yıkama fabrikası olup bu sebeple size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.

Halılarınızı düzenli ilaçlanma uzman bir biçimde temizlemeniz son derece önemlidir. Etimesgut Halı Yıkama şirketi , yerel uzman halı temizleme uzmanınızdır. Olağanüstü halı temizleme hizmetleri söz konusu olduğunda, daha kalifiye teknisyenlerden oluşan bir ekip bulmak için zorlanacaksınız. Profesyonel halı temizleme ekiplerimiz, kullanmış olduğumuz tüm halı temizleme yöntemleri hakkında ayrıntılı eğitim almaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ankara genelinde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama konusunda hizmet almak için aşağıda ki numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0555 146 06 75

Eposta: ankaraozbulutyikama@gmail.com

Adres: Andiçen mahallesi. Gülhane Sok. Numara: 11/10 Sincan / Ankara

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU